studio fotograficzne wrocław

img

Sesje noworodków są najwspanialszymi. To bajeczne uczucie chwytać w rękach nowe życie i mieć warunki okrasić te cenne najładniejsze momenty.

Na sesję z noworodkiem inwituję w pierwszych 19 dobach istnienia maluszka. Najważniejszym momentem na chwytanie piękności oraz słodyczy tego dzieciaczka jest czas pośród 7 i 14 dniem życia. Wtedy również noworodek ma najskrytszy sen, a jego ciałko jest cały czas bardzo plastyczne, dzięki czemu możliwe jest komponowanie go w lokalizacjach analogicznych , jakie władał w brzuchu u mamy. Najpiękniejsze fotografie wynikają w ciągu głębokiego snu dzieciaczka. Dlatego też ważne jest ,by w miarę dyspozycji tata prędko zdecydowała się na taką sesję. Animuję aż do skontaktowania się ze mną jeszcze przed planowanym terminem porodu. To dopuszcza możliwość spokojnego omówienia sesji, Waszych prognozowań i moich propozycji.

Sesja noworodkowa odbywa się w moim intymnym atelier, które jest adekwatnie przygotowane, docieplone i nasłonecznione. Najważniejszym czasem na fotografowanie noworodków jest moment, kiedy są najbardziej senne, nażarte natomiast zrelaksowane. Zazwyczaj zaczynam sesję około 10.00 o świcie. Dla waszego dzieciaczka przygotowałam wiele gadżetów fotograficznych, pokłady wytrwałości i czułości. W dniu sesji noworodkowej nie umawiam innych sesji, ano żeby być w stanie wygospodarować tak duża liczba frazeologizmu, ile potrzeba.

Sesja może trwać nieco godzin (2-4 godz.), gdyż jej przebieg jest podyktowany działalnością Dzidziusia. W sesji przewidziany jest czas na padnięcie i ukołysanie, przytulenie a przewinięcie dzieciaczka. Na sesję proszę o zdobycie smoczka dla bobasa, kocyka, pieluszek tetrowych i mleczka. Na miejscu znajduje się przewijak, komfortowa sofa, jasiek do wychowania, do Waszej dyrektywy ma miejsce w też sztuka kulinarna i łazienka.